Samsung’un yakın zamanda ülkemizde piyasaya sürdüğü katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip3 ve Galaxy Z Fold3’ün satışları beklentileri aştı.

Samsung’un yakın zamanda ülkemizde piyasaya sürdüğü katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip3 ve Galaxy Z Fold3’ün satışları beklentileri aştı.  Mobil dünyada yeni imkânların kapılarını aralayan katlanabilir cihazların popülaritesi son yıllarda hızla artıyor. Her gün adını daha fazla duyduğumuz katlanabilir akıllı telefonlara artan ilgi, Samsung’un bu kategorideki en son çıkardığı Galaxy Z Serisi’nin Türkiye’deki satışlarına da yansıdı. …

Samsung’un yakın zamanda ülkemizde piyasaya sürdüğü katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip3 ve Galaxy Z Fold3’ün satışları beklentileri aştı.  Mobil dünyada yeni imkânların kapılarını aralayan katlanabilir cihazların popülaritesi son yıllarda hızla artıyor. Her gün adını daha fazla duyduğumuz katlanabilir akıllı telefonlara artan ilgi, Samsung’un bu kategorideki en son çıkardığı Galaxy Z Serisi’nin Türkiye’deki satışlarına da yansıdı.