Instagram’da beğeniyi geri alınca bildirim gider mi? Instagram’da beğeniyi geri çektikten sonra karşı tarafa bildirim gider mi?

Instagram her kullanıcıya gönderileri beğenme özelliği sunar. Bazen kullanıcılar yanlışlıkla istemedikleri kişilerin gönderilerini beğenebilir. Ancak uygulama özellikleri sayesinde bu durum çözümü olmayan bir problem olmaktan çıktı. Bu tür durumlarda beğeniyi geri alma gibi özellikler kullanılarak sorunu çözmek mümkün. Peki Instagram’da beğeni geri alınca bildirim gider mi? Instagram’da beğeniyi geri çektikten sonra karşı tarafa bildirim gider mi? …

Instagram her kullanıcıya gönderileri beğenme özelliği sunar. Bazen kullanıcılar yanlışlıkla istemedikleri kişilerin gönderilerini beğenebilir. Ancak uygulama özellikleri sayesinde bu durum çözümü olmayan bir problem olmaktan çıktı. Bu tür durumlarda beğeniyi geri alma gibi özellikler kullanılarak sorunu çözmek mümkün. Peki Instagram’da beğeni geri alınca bildirim gider mi? Instagram’da beğeniyi geri çektikten sonra karşı tarafa bildirim gider mi?