Esra Akaydın Kimdir? Yeni Düetteki o isim kim?

Esra Akaydın’ın çıkarmış olduğu jest olsun ve karadeniz parçası olan haram olasın kısa zamanda trendlere girdi. Peki Esra Akaydın kimdir, nerelidir hepsine yanıt bulduk.

PEKİ ESRA AKAYDIN KİMDİR?

Esra Akaydın aslen Trabzon’ludur. Spor’a çok ilgisi olan Akaydın, Trabzonspor Basketbol Kulübü’nde forma giymiştir. Esra Akaydın 2022 yılı itibariyle de 23 yaşındadır.

Lise eğitimini Trabzon’da 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi’nde tamamlayan Esra Akaydın sonrasında da müziğe yönelmiştir. Birkaç ay önce “Jest Olsun” isimli parçası ile müzik piyasasına eser bırakan Esra Akaydın, Trabzonspor’un eski futbolcusu, Lille’nin yıldızı Yusuf Yazıcı’nın da yakın arkadaşı olarak bilinmektedir.

Yeni çıkacak olan düetindeki isimi sır gibi saklanmaktadır. İsmi açıklamadan bize yeni parçadan birazcık bahsetmesini istedik. Genç ve Güzel şarkıcı Esra Akaydın birazda olsa çıkacak şarkısından söz etti bizde dinlemekten keyif aldığımızı itiraf etmekten kaçınmıyoruz…

  1. Jest Olsun
  2. Haram Olasın (düet)
  3. Güle Güle

Esra Akaydın’dan Yaz’a Yepyeni bomba gibi bir eser daha geliyor.

esra akaydın ve yeni düeti güle güle

Süpriz bir isimle düet yapan ve yayın tarihinin önümüzdeki haftalarda olacağını söyleyen Akaydın düetindeki ismi bizlerle paylaşmadı. 1e1haber ekibi olarak Akaydınla görüşme fırsatını yakalayıp sorularımızı sorduk. Esra Akaydın güzel ve hoş sohbeti için yeniden teşekkür ediyoruz.

Akaydın yeni eserinden çok azda olsa bizi kırmayıp bahsetti ve ismini öğrendik. Eseri azda olsa dinlemekte iyi geldi.

Esra Akaydın yeni çıkacak olan düet parçasının ismi GÜLE GÜLE olduğunu söyledi ve şimdiden listeleri altüst edecek isimle güzel bir giriş yapacağını inanıyoruz.

Yeniden bu güzel hoş sohbetiniz için teşekkür ediyoruz size ESRA AKAYDIN.

Başarılar şimiden…