Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2021 Yılını Reform Yılı Haline Dönüştüreceklerini İfade Etti

Bir son dakika haberine göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2021 yılını reform yılı haline dönüştüreceklerini ifade ederek, “Bugüne kadar ülkemizin ve milletimizin ihtiyacı olan hem mevcut eksiklerimizi giderecek hem gelecekteki ihtiyaçlarımızı karşılayacak reformları biz hayata geçirdik.

 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2021 yılını reform yılı haline dönüştüreceklerini ifade ederek, “Bugüne kadar ülkemizin ve milletimizin ihtiyacı olan hem mevcut eksiklerimizi giderecek hem gelecekteki ihtiyaçlarımızı karşılayacak reformları biz hayata geçirdik. 2021 yılını reform yılı haline dönüştüreceğiz. Cumhurbaşkanlığı’nın ve Meclis’imizin öncülüğünde ülkemizdeki tüm kesimlerin katılımıyla büyük ve güçlü Türkiye‘nin inşası için gereken adımları milletimizle birlikte atacağız” dedi. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, video konferans yöntemiyle Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğü’nce yapımı tamamlanan Elazığ-Malatya arasındaki Kömürhan Köprüsü ile bağlantı tünelinin açılışına katıldı. İstanbul’daki Vahdettin Köşkü’nden video konferans aracılığıyla seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kömürhan Köprüsü ve bağlantı tünelinin maliyetininin 720 milyon lira olduğu söyledi. 

ulaşabileceğimiz bir iklim oluşturmakta kararlıyız” dedi.

Son dakika politika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: 2021 yılını reform yılı haline dönüştüreceğiz